2009 FEC Championship - MISTROVSTVÍ EVROPY

Jersey Croquet Club, ostrov Jersey

18.9.2009 - 20.9.2009


Základní část:

No. Jméno a příjmení vs. Jméno a příjmení Výsledek
1. Stephen Mulliner bt. Elizabeth Medway +26
2. Cliff Jones bt. Simon Carlsson +11
3. James Le Moignan bt. Birger Stene +26
4. Rodolphe Dourthe bt. Richard Griffiths +9(t)
5. Tony Le Moignan bt. Roar Michalsen +24sxp
6. Phil Cordingley bt. Fergus McInnes +24tp
7. Gavin Carter bt. Borge Bringsvaerd +25
8. E John Davis bt. Lucas Azcona +26tp
9. Stephen Mulliner bt. Fernando De Ansorena +25
10. Cliff Jones bt. Elizabeth Medway +24
11. James Le Moignan bt. Petr Bárta ml. +21
12. Rodolphe Dourthe bt. Birger Stene +25tp
13. Tony Le Moignan bt. Richard Sowerby +15stp
14. Phil Cordingley bt. Roar Michalsen +25
15. Gavin Carter bt. Kevin Garrad +24tp
16. E John Davis bt. Borge Bringsvaerd +26
17. Simon Carlsson bt. Stephen Mulliner +13
18. Fernando De Ansorena bt. Elizabeth Medway +7
19. James Le Moignan bt. Richard Griffiths +12tp
20. Petr Bárta ml. bt. Birger Stene +11
21. Tony Le Moignan bt. Fergus McInnes +26tp
22. Roar Michalsen bt. Richard Sowerby +3
23. Gavin Carter bt. Lucas Azcona +23tp
24. Kevin Garrad bt. Borge Bringsvaerd +26
25. Cliff Jones bt. Fernando De Ansorena +14tp
26. Simon Carlsson bt. Elizabeth Medway +26
27. Rodolphe Dourthe bt. Petr Bárta ml. +25
28. Richard Griffiths bt. Birger Stene +21
29. Phil Cordingley bt. Richard Sowerby +26tp
30. Roar Michalsen bt. Fergus McInnes +10
31. E John Davis bt. Kevin Garrad +22
32. Lucas Azcona bt. Borge Bringsvaerd +20
33. Stephen Mulliner bt. Cliff Jones +4tp
34. Simon Carlsson bt. Fernando De Ansorena +24
35. James Le Moignan bt. Rodolphe Dourthe +26tp
36. Richard Griffiths bt. Petr Bárta ml. +20
37. Tony Le Moignan bt. Phil Cordingley +4tpo
38. Richard Sowerby bt. Fergus McInnes +8
39. Gavin Carter bt. E John Davis +26tp
40. Kevin Garrad bt. Lucas Azcona +4(t)

KNOCK OUT:

No. Příjmení vs. Příjmení Výsledek
Round 1
41. Carter G bt. Sowerby R +19tp
42. Griffiths R bt. Jones C +7(t)
43. Cordingley P bt. Garrad K +21
44. Le Moignan J bt. De Ansorena F +22
45. Carlsson S bt. Bárta P ml. +19tp
46. Davis J bt. Michalsen R +25tp
47. Mulliner S bt. Stene B +25
48. Le Moignan J bt. Azcona L +26tp
Čtvrtfinále (na 2 vítězné zápasy)
49. Carter G bt. Griffiths R +21
50. Carter G bt. Griffiths R +3(t)
51. Le Moignan J bt. Cordingley P +17tp
52. Le Moignan J bt. Cordingley P +17
53. Davis J bt. Carlsson S +1(t)
54. Davis J bt. Carlsson S +7(t)
55. Mulliner S bt. Le Moignan T +26tp
56. Mulliner S bt. Le Moignan T +5
Semifinále
57. Carter G bt. Le Moignan J +17tp
58. Carter G bt. Le Moignan J +14otp
59. Mulliner S bt. Davis J +26tp
60. Mulliner S bt. Davis J +10tpo
Finále (na 3 vítězné zápasy)
61. Mulliner S bt. Carter G +26tp
62. Mulliner S bt. Carter G +26tp
63. Mulliner S bt. Carter G +13tpo

PLATE:

No. Příjmení vs. Příjmení Výsledek
1. McInnes bt. Bringsvaerd +22
2. Dourthe bt. Medway +20
3. Jones bt. Sowerby +23
4. Garrad bt. de Ansorena +16
5. Bárta bt. Michalsen +10(t)
6. Azcona bt. Stene +7(t)
7. Medway bt. Bringsvaerd +1(t)
8. Dourthe bt. McInnes +4
9. Jones bt. Azcona +14
10. Bárta bt. Garrad +13
11. Michalsen bt. de Ansorena +8
12. Sowerby bt. Stene +18
13. Cordingley bt. Griffiths +1(t)
14. Dourthe bt. Carlsson +22
15. McInnes bt. Medway +1(t)
16. de Ansorena bt. Azcona +7
17. Stene bt. Bringsvaerd +9(t)
18. Jones bt. Dourthe +3
19. Michalsen bt. Carlsson +1(t)
20. Jones bt. Cordingley +21
21. Azcona bt. Michalsen +8(t)
22. McInnes bt. Stene +8(t)
23. de Ansorena bt. Medway +4(t)
24. McInnes bt. Jones +24
25. Michalsen bt. Stene +1(t)
26. Griffiths bt. de Ansorena +20
27. Davis bt. Carlsson +25tp
28. McInnes bt. Jones +16tp
©2009 Asociace českomoravského kroketu